YHTEYSTIEDOT

 

 

 

 

 

NICEHEARTS RY

Muutos on meissä kaikissa

HENKILÖKUNTA

Johanna Sjöholm

Johanna Sjöholm

Toiminnanjohtaja

johanna.sjoholm@nicehearts.com, 044 367 9245

Miia Salo

Miia Salo

Hallinnon sihteeri

info@nicehearts.com, 044 572 0069

Marja-Liisa Rintala-Ahl

Marja-Liisa Rintala-Ahl

WahvaNainen koordinaattori

marja-liisa.rintala-ahl@nicehearts.com, 044 067 1419

Zarghoona Niazi

Zarghoona Niazi

WahvaNainen ohjaaja

zarghoona.niazi@nicehearts.com, 050 465 7579

Sanna Heikkinen-Velican

Sanna Heikkinen-Velican

Vantaan Tyttöjen Tilan johtaja

sanna.heikkinen-velican@nicehearts.com, 050 366 7994

Meriam Juvonen

Meriam Juvonen

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

meriam.juvonen@nicehearts.com, 044 357 3553

Anna Siegfrids

Anna Siegfrids

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

anna.siegfrids@nicehearts.com, 050 468 3931

Riikka Mikkola

Riikka Mikkola

Lappeenrannan Tyttöjen Tilan ohjaaja

riikka.mikkola@nicehearts.com, 044 0137 136

Anna Lehtonen

Anna Lehtonen

Lappeenrannan Tyttöjen Tilan ohjaaja

anna.lehtonen@nicehearts.com, 044 768 6006

Laura Alikoski

Laura Alikoski

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

laura.alikoski@nicehearts.com, 044 763 5563

Jenni Selosmaa

Jenni Selosmaa

Naapuriäidit projektijohtaja

jenni.selosmaa@nicehearts.com, 044 7921 827

Meg Sakilayan-Latvala

Meg Sakilayan-Latvala

Naapuriäidit koulutuskoordinaattori

meg.sakilayan-latvala@nicehearts.com, 050 431 4724

Outi Karreinen

Outi Karreinen

Naapuriäidit koordinaattori, Lappeenranta

outi.karreinen@nicehearts.com, 044 793 0897

Dora Puhakka

Dora Puhakka

Naapuriäidit aluetyöntekijä, Helsinki

dora.puhakka@nicehearts.com, 044 748 6408

Liisa Kulta

Liisa Kulta

Naapuriäidit aluetyöntekijä, Vantaa/Espoo

liisa.kulta@nicehearts.com, 050 593 4621

Jannica Wiik

Jannica Wiik

Järjestökoordinaattori, Espoo

jannica.wiik@nicehearts.com, 050 462 1771

Johanna Vakkuri

Johanna Vakkuri

Me-talo koordinaattori, Espoo

johanna.vakkuri@nicehearts.com, 044 736 6114

Sofia Saarenkukka

Sofia Saarenkukka

Me-talo ohjaaja, Espoo

sofia.saarenkukka@nicehearts.com, 044 356 6114

Niina Kupiainen

Niina Kupiainen

Me-talo koordinaattori, Lappeenranta

niina.kupiainen@nicehearts.com, 050 448 7832

Kirsi Korttinen

Kirsi Korttinen

Me-talo ohjaaja, Lappeenranta

kirsi.korttinen@nicehearts.com, 044 760 7843

Löydät meidät

Vantaa

044 572 0069

Unikkotie 2 C, 2. krs
01300 Vantaa

Lappeenranta

Valtakatu 30A
53100 Lappeenranta

Käyntiosoite:
Valtakatu 30 B
53100 Lappeenranta

Espoo

044 736 6114

Terveyskuja 2 B
02770 Espoo