YHTEYSTIEDOT

 

NICEHEARTS RY

yhteystiedot

HENKILÖKUNTA

Johanna Sjöholm

Johanna Sjöholm

Toiminnanjohtaja

johanna.sjoholm@nicehearts.com

Kielet: suomi, ruotsi, englanti

Sanna Heikkinen

Sanna Heikkinen

Tyttöjen Tilan johtaja, Vantaa ja Lappeenranta

sanna.heikkinen@nicehearts.com, 050 366 7994

Kielet: suomi, englanti, bosnia

Laura Listomaa

Laura Listomaa

Vantaan Tyttöjen Tilan vastaava ohjaaja

Tania Nathan

Tania Nathan

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

Alice Jäske

Alice Jäske

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

alice.jaske@nicehearts.com, 044 491 4426

Kielet: suomi, englanti, mandariinikiina

Mirka Lahtinen

Mirka Lahtinen

Vantaan Tyttöjen Tilan ohjaaja

mirka.lahtinen@nicehearts.com, 044 493 8951

Kielet: suomi, englanti

Riikka Rikkinen

Riikka Rikkinen

Lappeenrannan Tyttöjen Tilan vastaava ohjaaja

riikka.rikkinen@nicehearts.com, 044 771 4721

Kielet: suomi, englanti

Jaana Musto

Jaana Musto

Lappeenrannan Tyttöjen Tilan ohjaaja

jaana.musto@nicehearts.com, 044 748 6403

Kielet: suomi, englanti

Juulia Maksimainen

Juulia Maksimainen

Lappeenrannan Tyttöjen Tilan ohjaaja

juulia.maksimainen@nicehearts.com, 044 768 6006

Kielet: suomi, englanti

Minerva Kettukuja

Minerva Kettukuja

Hanketyöntekijä, Sua varten somessa

minerva.kettukuja@nicehearts.com, 044 71 93 191

Instagram ja TikTok: @suavarten_official

Kielet: suomi

 

 

Nea Vainio

Nea Vainio

Tuntityöntekijä, Sua varten somessa

Instagram ja TikTok: @suavarten_official

Marja-Liisa Rintala-Ahl

Marja-Liisa Rintala-Ahl

WahvaNainen koordinaattori

Samira Chakir

Samira Chakir

WahvaNainen palveluohjaaja, Vantaa

samira.chakir@nicehearts.com, 044 738 0857

Kielet: suomi, ranska, arabia

 

Väkivaltatyön koordinaattori

Väkivaltatyön koordinaattori

Vantaa, Helsinki, Espoo, Etelä-Karjalan alue

vakivaltatyo@nicehearts.com, 050 465 7579

Kielet: suomi, englanti, dari/farsi, pashtu, urdu/hindi

Riikka Räikkönen

Riikka Räikkönen

WahvaNainen palveluohjaaja, Espoo

Johanna Snellman

Johanna Snellman

Asiantuntija, WahvaNainen, Espoo ja Vantaa

Jannica Wiik

Jannica Wiik

Yhteisöjohtaja, Me-talo Espoo

jannica.wiik@nicehearts.com, 050 462 1771

Kielet: suomi, ruotsi, englanti

Anssi Kosonen

Anssi Kosonen

Vastaava ohjaaja/tuottaja, Me-talo Espoo

anssi.kosonen@nicehearts.com, 044 356 6114

Kielet: suomi, englanti

Liisa Kulta

Liisa Kulta

Naapuriäidit projektipäällikkö

liisa.kulta@nicehearts.com, 050 593 4621

Kielet: suomi, ruotsi, englanti, portugali

Maive Saar

Maive Saar

Naapuriäidit aluekoordinaattori, Vantaa

Analyn Wagas-Hyvönen

Analyn Wagas-Hyvönen

Naapuriäidit aluekoordinaattori, Espoo

analyn.wagas@nicehearts.com, 044 748 6400

Kielet: suomi, englanti, visayan (äidinkieli), tagalog

Anna Lenkewitz-Salminen

Anna Lenkewitz-Salminen

Naapuriäidit aluekoordinaattori, Helsinki

anna.lenkewitz@nicehearts.com, 044 013 7136

Kielet: suomi, saksa, englanti

Mariia Kostiainen

Mariia Kostiainen

Naapuriäidit aluekoordinaattori, Etelä-Karjala

mariia.kostiainen@nicehearts.com, 044 793 0897

Kielet: suomi, englanti, ukraina, venäjä

Sanna Peronmaa

Sanna Peronmaa

Yhteisöjohtaja, Me-talo Lappeenranta

sanna.peronmaa@nicehearts.com 050 448 7832

Kielet: suomi, englanti

 

Tiia Grén

Tiia Grén

Ohjaaja, Me-talo Lappeenranta

tiia.gren@nicehearts.com, 044 7842 030

Kielet: suomi, englanti

 

Anna Pienmunne

Anna Pienmunne

Ohjaaja, Me-talo Lappeenranta

Annika Backman

Annika Backman

Ohjaaja, Luottotyypit-hanke, Me-talo Lappeenranta

annika.backman@nicehearts.com, 044 729 1057

Kielet: suomi, englanti

 

Tiia Koikkalainen

Tiia Koikkalainen

Ohjaaja, Luottotyypit-hanke, Me-talo Lappeenranta

Daniela Grudinschi

Daniela Grudinschi

Koordinaattori, Osallisuutta tukeva työelämän valmennus -hanke

Hare Kapucu

Hare Kapucu

Hanketyöntekijä, DiversCity-hanke

hare.kapucu@nicehearts.com, 044 5020 375

Kielet: suomi, englanti, turkki

Miia Salo

Miia Salo

Hallinnon sihteeri

info(a)nicehearts.com, 044 572 0069

Päivi Tåg

Päivi Tåg

Seksuaaliterapeutti

Tavattavissa torstaisin klo 16-18 etäyhteydellä tai Vantaan toimipisteessä: Lummetie 2B, A-rappu, Käynti kirjasolan puolelta

ajanvaraus@nicehearts.com

X